Categories

Вартість антивірусів TrustPort

TrustPort - антивірус преміум-класу, він апріорі не може коштувати 100 грн. Якісний антивірус повинен коштувати відповідно свого рівня. Дешевим TrustPort назвати не можна, він в "середній" і "вище середнього" цінової категорії.

TrustPort - імпортний антивірус, його ціна залежить від курсу валют, але така ситуація не тільки з антивірусами TrustPort. Всі антивіруси залежать від валютних коливань. Проте, TrustPort конкурентоспроможний за ціною. Якщо порівняти ціни на TrustPort і Kaspersky, то TrustPort дешевше, і це при тому, що він має більш високий детект.

Тут Ви можете бачити порівняння вартості антивірусів TrustPort і Kaspersky.

Цена антивирусов Касперского

 

Цена антивирусов TrustPort

На скріншотах видно, що ціна на антивіруси TrustPort значно дешевше. Приклад: TrustPort Antivirus на 3 ПК - 520 грн, а Антивірус Касперського на 2 ПК - 567 грн. Тобто, з антивірусом Касперського Ви зможете захистити меншу кількість ПК і за більшу суму. Те ж саме і по іншим продуктам - TrustPort Internet Security купувати вигідніше, ніж Kaspersky Internet Security: ціна на TrustPort Internet Security 3 ПК - 624 грн, а ціна Kaspersky Internet Security 3 ПК - 1013 грн.

Вартість ліцензії TrustPort Antivirus:

на 100 ПК може становити близько 1000 USD,

на 200 ПК може становити близько 1800 USD,

на 300 і більше ПК може становити близько 2400 USD.

TrustPort - оптимальний вибір розумних людей.