Categories

Рейтинг антивірусів TrustPort від Virus Bulletin

TrustPort сильніше всіх інших антивірусів (за версією Virus Bulletin).

Рейтинг антивируса TrustPort

 

За весь час участі TrustPort в тестах Virus Bulletin у TrustPort було всього 6 невдач і 26 успішних тестів.

У процентному співвідношенні - у TrustPort було 81% успішних тестів.
Особливість результатів TrustPort в тому, що TrustPort майже завжди в тестах має рівень детектив вище 95%, а більшість відомих тестованих антивірусів ледь дотягують до 85%.

Коли деякі вендори звітують про успішне проходження тестів в Virus Bulletin, то вони рідко вказують відсоток детекта, вказуючи лише "тест пройдено". Чому? Для цього необхідно розуміти з чого складаються результати тестування. Результати тестів від Virus Bulletin - "тест пройдено" або "тест не пройдений" плюс рівень детектив.

Для більшості антивірусів, поширених на нашому ринку, показати рівень свого детектив - визнати слабкість свого продукту. Рівень їх детектив може бути від 60 до 85%, тому вони і не хочуть в цьому зізнаватися.
TrustPort завжди вказує свій результат - в більшості тестів Virus Bulletin TrustPort на перших місцях. При виборі антивіруса в магазині не соромтеся поцікавитися рівнем його детекта. Якщо Вам кажуть про 95-100% детектив у будь-якого популярного антивіруса, то знайте - вас обманюють, найвищий детект у багатоядерних антивірусів (TrustPort ...). Покажіть ці результати продавцеві і нехай він покаже там той детект в 95-100%, про який він говорить.

http://trustport.com.ua/news/